kelių eismo taisyklės (KET), nuobaudos už KET pažeidimus, saugaus eismo įstatymas (SEAKĮ), virtualus alkotesteris, ...

Apie projektą "Informacija vairuotojams" (eismas.eu)

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Sveiki atvykę!

Projektas "Informacija vairuotojams" yra mėgėjiško pobūdžio, atsiradęs 2000 m., kai internetinėje erdvėje trūko informacijos vairuotojams ir kt. eismo dalyviams. Ypatingai trūko aktualių kelių eismo taisyklių (KET), saugaus eismo automobilių keliais įstatymo (SEAKĮ) redakcijų, taipogi nebuvo pakankamai informacijos apie svarbiausius eismo dalyvių administracinių teisės pažeidimus (baudas, prasižengimus ir pan.). Iki šių dienų puslapis vis tobulėjo, keitėsi puslapio dizainas, atsirado naujų rubrikų ir pan. Pasikeitus LR įstatymams, niekuomet neužmirštama jų atnaujinti ir padaryti aktualiais. Apie kai kuriuos įstatymų pakeitimus pranešdavote ir Jūs - už tai Jums didelis dėkui!

Per šiuos metus projekte, be kitos svarbios informacijos, visus vairuotojus ir jiems prijaučiančius ypatingai sudomino virtualus alkotesteris (alkometras) ar galimybė užduoti įvairius klausimus, į kuriuos visuomet bandomas rasti atsakymas. Per paskutinius 13 metų (2011-2023) buvo užduota net 2100 klausimų ir į visus juos atsakyta tiesiogiai klausovams. Dažniausi klausimai susisteminami ir perkeliami į skyrelį "Dažniausiai užduodami klausimai".

Visiems projekto lankytojams, turintiems įdomių pasiūlymų, siūlau nesidrovėti ir siūlyti - į juos tikrai bus atsižvelgta! Galbūt netgi kartu sukursime kažką įdomaus kitiems vairuotojams ar eismo dalyviams!

Puslapis galėtų būti įdomesnis, jei jam būtų skirta daugiau laiko ir energijos... Tam suprantama reikia lėšų, o jų be rėmėjų sunku gauti... Rėmėju tapti galite ir Jūs - tik praneškite apie tai, ir mes aptarsime visas detales... smiley-smile

 

Viliuosi, jog bet kuris vairuotojas ar kt. eismo dalyvis čia užsuko ar užsuks bent kartą ir rado ar ras sau naudingos informacijos...

 

Dėkoju už dėmesį ir Linkiu sėkmės!

Ramūnas Laurikaitis,
Projekto autorius